Reference klientů

S makléřkou proběhlo všechno hladce. Pěkně nafotila byt, vždy mě informovala o prohlídce a možných zájemcích. Ve finále úspěšně podepsána smlouva s milými nájemci ???? Moc děkuji za spolupráci. Příště bych už nečekala půl roku, že někoho najdu sama.

Eleonora Portná

S paní Humlovou jsem realizoval již dva prodeje a jeden pronájem nemovitosti a mohu její služby jenom doporučit. Byl jsem velmi spokojen s jejím profesionálním přístupem. Je vstřícná, férová a milá. Děkuji.

Jan Šmída

"Velice příjemná,vstřícná a rozumi tomu co dělá,jsem velice spokojený."

Jiří Vocelka

Dobrý den, velmi profesionální přístup paní Pechové, nám ulehčil velmi nepříjemnou zkušenost ohledně prodeje domu po rozvodu. Za mnou osobu nemohu jinak, než makléřku p. Pechovou opravdu doporučit nejen pro lidský přístup. Moc děkuji za prodej domu, právě díky Vám. Růžička

Martin Růžička

Paní Kostrounová je odborník ve svém oboru, s milým a vstřícným přístupem. Děkuji a doporučuji.

Martina Baráthová

Paní Michaelu Vavruš velice ráda doporučuji! Rychlost, profesionální přístup, příjemná komunikace a celkový servis. Nemám absolutně, co vytknout!

Monika Černá

Profesionální přístup, komunikace a férové jednání. To mě napadne když budu mluvit o této paní. Mohu jen doporučit.

Dominik Sedlák

Paní Kostrounová je velice profesionální , vstřícná , milá a znalá problematiky .. Vše dobře vysvětlí a intenzivně pracuje k absolutní spokojenosti klienta. Je vidět, že udělá maximum pro to, aby obchod dobře proběhl a aby byl zákazník spokojený. Je velice sympatická a nesetkala jsem se dosud s tak perfektním makléřem. Její práce si velice vážím a jsem opravdu strašně ráda, že mohu při prodeji nemovitostí spolupracovat právě s ní. Děkuji jí i touto cestou za super spolupráci, jsem nadmíru spokojená.

Irena Haspeklová

Panu Konstrounovou můžu jen doporučit. Super přístup, milá, usměvavá. Žádný problém není překážkou. Za mě 10/10.

Martina Rybová

Perfektní a profesionální přístup, dokázala v dnešní době prodat naší nemovitost za 3x týdny. Zařizovala pro nás, jak prodej, tak pronájem nemovitostí a vždy perfektní. Děkuji a doporučuji všem. Daniel Válek

Daniel Válek

Služby paní Pelcové jsme využili již 2 krát,jednou při prodeji domu a podruhé při prodeji bytu.Za nás musím říct,že paní Pelcová je opravdová profesionálka ve svém oboru.Velice milá,ochotná,vstřícná,na čem jsme se dohodli,to vždy platilo a vždy jsme byli moc spokojeni.A jak se říká,do třetice všeho dobrého-brzy její služby opět a moc rádi využijeme. Paní Pelcovou všem doporučujeme a uvidíte že budete velice spokojeni. Jiří a Lenka Kekulovi

Lenka Kekulová

Naprostá spokojenost - skvělá komunikace, snaha ve všem vyhovět, makléřka prodala i zdánlivě neprodejnou nemovitost. Velmi děkuji a těším se na další spolupráci

Petra Šimková

Děkujeme paní Pelcové za péči o naši nemovitost a realizaci pronájmu bytu. S jejím přístupem, ochotou a flexibilitou jsme byli nadmíru spokojeni. Vyzdvihnout musíme dále její samostatnost a iniciativnost při řešení nenadálých výzev. Paní Pelcová poskytuje velmi kvalitní služby s vysokou přidanou hodnotou připravené na míru zákazníkům. Pokud nastane situace, že bude potřeba náš byt znovu pronajmout, bude její osoba naší první volbou.

Rybkovi

Paní Filipová je profesionál na svém místě, svou práci vykonává precizně, bez zbytečných prostojů a vždy poradí. Chci velice poděkovat za rychlé a pružné jednání na úrovni, žádné plané sliby...Prodávala nám 2 byty ( v této špatné době) a vše proběhlo bez problémů, nezbývá nic jiného než chválit tuto realitní makléřku. Veliká spokojenost, určitě doporučuji :-) Děkuji Vám Kolářová Martkéta

Markéta Kolářová

100% profesionalita, paní makléřka s přístupem přátelským, lidským - naprostá spokojenost!!! Vřele doporučuji ostatním při prodeji nemovitosti!

Martina Šnedorfová

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT