Reference klientů

Jsem naprosto nadšená ze spolupráce s paní Pechovou. Je to skvělá energická mladá paní, která se snaží maximálně zpříjemnit, zjednodušit veškeré povinnosti. Vše bylo dotažené a bezproblémové. Vlastně se díky ní vše zařídilo samo. Vřele děkuji a doporučila bych tuto spolupráci každému.

Mar And

Spolupráci s paní Pechovou při prodeji našeho bytu hodnotím velice kladně. Od prvního kontaktu, kdy stručně a jasně popsala všechny kroky, které nás při prodeji budou čekat až po finální předání bytu a převody energií. Paní Pechová měla celý prodej naplánován do posledního detailu, vše navazovalo, žádné "tápání" ohledně následujícího kroku se nekonalo, což je v dnešní době velice vzácné. Vždy jsme obdrželi komplexní odpovědi na naše otázky a nikdy nebyl problém s komunikací. Cokoli řekla že zařídí, pošle nebo domluví se také stalo. Dále velmi oceňuji pravidelné zprávy o aktuálním stavu prodeje. Paní Pechová spolupracuje s právničkou, která připravila veškeré smlouvy ve zcela jasném znění, žádné chyby a ani úpravy nebyly třeba - opět naprosto perfektní. Za nás mohu paní Pechovou jednoznačně doporučit a v případě, že budete zvažovat prodej Vaší nemovitosti, tak spoluprací s paní Pechovou jednoznačně neuděláte krok vedle. Děkujeme za spolupráci, Divišovi

Pavel Diviš

Nejlepší makléř co jsme poznali. Byt nám s manželem pronajmul během pár dnů a to slušným lidem, které prověřil ze všech úhlů pohledů. Inzerovali jsme si byt sami, ale pan Čermák nás přesvědčil, abychom dali šanci jemu, a teď už vím, že jsme neprohloupili. Ušetřil nám mnoho času, poskytl nám smlouvy ošetřené právníkem a pomohl s čímkoliv jsme si přáli. Příště za nás už pouze pan makléř Jaroslav Čermák! Doporučujeme všem pronajímatelům.

Irena Štěpánková

Díky panu Davidu Keilhauerovi jsem prodala svůj původní byt a následně koupila nový krásný byt. Byla jsem velice spokojená s lidským a profesionálním přístupem, za který velice děkuji. Pana Keilhauera a společnost Dům realit vřele z vlastní zkušenosti doporučuji.

Simona K.

Chtěl bych panu Vicanymu poděkovat za nesmírnou laskavost, ochotu a profesionalitu při pomoci prodeje bytu. Zvlášt V dnešní době, kdy je snadné naletět na podvodná jednání nebo neferové nabidky působí jednání pana Vicanyho jako maják naděje pro férové obchodování realitách. Pan Vicany je navíc synonymem pro poctivosti. Vše ochotně a lidsky vysvětlil, vše zařídil. S nejvetsi moznou uprimnosti mohu tohoto Pana Maklere s velkym M,doporučit. Nemohl jsem si vybrat líp.

Lukáš Kout

Pana Tomáše Peldu mohu po osobní zkušenosti při prodeji nemovitosti vřele doporučit. Od začátku spolupráce jsme se na něj mohli vždy spolehnout. Jeho jednání je vstřícné a profesionální. Jelikož jsem nikdy žádnou nemovitost neprodával, tak jsem rád, že mi vše vysvětlil a zodpověděl každý dotaz. Prodej nemovitosti proběhl prakticky "na klíč" - od profesionální prezentace nemovitosti na realitním serveru až po veškeré právní náležitosti. Ještě jednou děkujeme.

Miroslav Mládek

Dobrý den. Nemohu napsat nic jiného než za nás perfektní. Pan Zubaj vše zařídil, prodej domu byl rychlí, cokoliv jsme potřebovali vědět tak poradil. Prostě super, můžeme jen doporučit. Lenka Čechová

Lenka Čechová

Se službami Mgr. Pavla Spišáka jsme byli se sestrou nadmíru spokojeni. O tom, že je ve svém oboru skutečným profesionálem, nejen co do odborných znalostí, ale i vystupování, nás přesvědčil. Jakékoliv řešení otázek (a že jich ještě od nás v blízké budoucnosti dostane) z oboru, o vhodnosti investic, jejich pořizování, majetkové správy a i případného dalšího prodeje nemovitostí, budeme konzultovat prioritně s ním. Tato slova, mohu s čistým svědomím podepsat. Celou situaci, od začátku prodeje naší prvorepublikové vily, až do konce prodeje, pojal jako opravdový profesionál ve svém oboru, také ji tak s klidem, přehledem a úspěchem dokončil.

Tomislav Šmíd, Ing.

Při výběru bytu ke koupi, jsme narazili na byt, jehož prodej zprostředkovával Mgr. Pavel Spišák. Pro tento byt jsme se nakonec rozhodli a musíme vyzvednout profesionální přístup a ochotu pana Spišáka. Vše proběhlo hladce a rychle. Můžeme jej vřele doporučit.

Zbyněk Rybecký, Ing.

Doporučuji. Jedním slovem doporučuji využít realitních služeb pana Mgr. Spišáka. Důvod? Již deset let trvající spolupráce při pronajímání a prodeji s velmi dobrými výsledky a mým klidem. Je pravdou, že zpočátku jsem se zdráhal využít jím nabízených služeb. Nerad si zvykám na nové lidi a mám rád vše pod osobní kontrolou. Ale zvykl jsem si velmi rychle. Jednak proto ,že úspora času při výběru nových zájemců je značná a jednak proto ,že schopnost pana Spišáka vybrat vhodné a spolehlivé nájemce je násobně vyšší, než ta moje. Marná sláva, jsme civilizací specialistů - pan Spišák je můj specialista na reality. Když k tomu přidám rychlost a z toho plynoucí efektivitu jeho práce, nemám důvod ke změně.

Martin Čech

Rád bych touto cestou vyjádřil spokojenost s přístupem a svědomitou prací pana Mgr. Pavla Spišáka, realitního makléře, který mi pomohl realizovat prodej bytu v Brně Slatině. Velmi pružně zprostředkoval kupujícího, a také zajistil realizaci prodeje po právní stránce prostřednictvím důvěryhodné a dlouhodobě osvědčené advokátní kanceláře. Realitní obchod tak proběhl jeho přičiněním zcela bezproblémově. Doporučil jsem již také jeho služby moji známé, které následně pomohl rychle a úspěšně prodat byt v Brně na ulici Masná. Rád se na něj v budoucnu opět znovu obrátím a jeho služby mohu vřele doporučit i jiným klientům, kteří hledají k realizaci svých záměrů spolehlivého realitního makléře. 

Lubor Kalina, Ing.

„Rád bych vyjádřil velké poděkování panu Mgr. Pavlu Spišákovi při opakovaném zprostředkování pronájmu bytu. Prokázal velmi profesionální, aktivní a zodpovědný  přístup ve prospěch klienta, připravil všechny dokumenty potřebné k uzavření nájemní smlouvy. Služby makléře Mgr. Spišáka všem vřele doporučuji". 

Aleš Inwald

S Mgr. Spišákem spolupracujeme od r. 2011. Kupujeme, prodáváme a pronajímáme byty a domy v Brně, Mikulově i Břeclavi. Se vším nám pomáhá Mgr. Spišák. Pracuje rychle a velmi profesionálně, aktivně řeší vzniklé problémy, informuje o tom, jak správně postupovat podle zákona, na co si dát zvláště pozor... je vždy k zastižení. Rychle pomůže s odborníky na PENB, odhad nemovitosti anebo HÚ, má kontakty na i řemeslníky. Drobné opravy zvládne i sám, když je potřeba a "hoří" termín.. Společnost mu věří natolik, že mu svěřuje klíče od svých nemovitostí s vědomím, že vše vykoná pečlivě za nás a bez nás, k naší plné spokojenosti. S Mgr. Spišákem budeme i nadále spolupracovat a rád jej doporučím všem těm, kteří řeší koupi či prodej své nemovitosti.

Vladimír Andreev, jednatel spol. V.N.INTERRA s.r.o., tel.:774502485

S plnou odpovědností můžeme i s mou paní garantovat vysokou profesionalitu makléře Mgr. Spišáka. Naprosto seriózní přístup při prodeji našeho brněnského bytu. Je důsledný, časově neomezený. Jeho služby určitě všem zájemcům doporučujeme.

doc. Ing. Luděk Mikulec, CSc.

Úspěšný obchod se pozná podle spokojeného zákazníka a já k nim určitě patřím. Chci tímto moc poděkovat Mgr. Spišákovi za pomoc při koupi bytu 2kk, za ochotu, vstřícnost i právní služby. Pokud budu příště prodávat, kupovat či pronajímat nějakou nemovitost, určitě se na Vás opět s důvěrou obrátím.

Radek Malošek, Ing.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT